Programy Partnerskie

W moich wpisach znajdziesz linki do produktów o których piszę. Jeśli kupisz produkt z mojego linku ja otrzymam prowizję. Tu umieściłam linki do programów partnerskich w których uczestniczę i do których równiez mozesz przystąpić. Sukcesywnie będę dodawać na blogu opisy tych programów.

Złote Myśli

Złote Myśli to największe w Polsce wydawnictwo ebooków, książek i audiobooków z szeroko pojętego samorozwoju. W  ofercie znajdziesz blisko 300 poradników poruszających miedzy innymi takie tematy jak rozwój osobisty, relacje międzyludzkie, e-biznes, sprzedaż bezpośrednią czy zdrowe odżywanie, które sprzedały się w oszałamiające liczbie. Dołączając  do Programu Partnerskiego Złotych Myśli otrzymasz wartościowe produkty, dzięki którym możesz zarobić realne pieniądze.
złote myśli

Selkar

Selkar to księgarnia internetowa ma w swojej ofercie  E-booki, audiobooki  i klasyczne papierowe książki – wybór książek jest naprawdę duży. Program partnerski Selkar daje możliwość   zarabiania poprzez promowanie tych produktów. selkar

Money2money

Program partnerski Money2Money opiera się na promocji i sprzedaży kont osobistych, kredytów gotówkowych, kart kredytowych, szybkich pożyczek, lokat, ubezpieczeń życiowych oraz produktów pozabankowych, takich jak pakiety TV/ Internet i oferty energii. Każdy sprzedany produkt to atrakcyjna prowizja dla partnera.money2money

eBrokerPartner

eBrokerPartner to internetowy program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać na polecaniu najlepszych produktów finansowych i pozafinansowych bez wychodzenia z domu! I wcale nie musisz znać się na finansach – wystarczy, że masz chęć i zapał do pracy! Już na starcie otrzymasz od nas fachową pomoc oraz unikalne narzędzia, które pomogą Ci promować oferty znanych i popularnych instytucji.

ebroker