eko - detoks

Eko – detoks od stóp do głów. Uwolnij sie od toksyn i zacznij żyć!

Mój najnowszy nabytek

eko - detoks

Na książkę “Eko – detoks od stóp do głów. Uwolnij się od toksyn i zacznij żyć!” Zbigniew T. Nowak trafiłam przypadkiem. Zawsze jak mam wolną chwilę to wstępuję do Empiku, bo mimo, iż korzystam z czytnika to książki tradycyjne, papierowe nadal bardzo lubię. I ta książka rzuciła mi się od razu w oczy. Może dlatego że tematy eko i detoks są mi bliskie?

Tak czy siak musiałam ją kupić tym bardziej, że cena była dobra bo dla osób posiadających kartę Mój Empik wynosiła tylko 24,99 zł a jest pięknie wydana, pełna ciekawych treści i przepisów.

No cóż przyszło nam żyć w czasach gdy toksyny atakują nas ze wszystkich stron.

eko - detoks

Zanieczyszczenie środowiska i chemia powszechnie stosowana w rolnictwie sprawiają, że żywność jest uboga w składniki odżywcze za to bogata w toksyny, które kumulują się w naszych organizmach. Również codzienny stres i niewłaściwa dieta, złożona z przetworzonych produktów wpływają na stan naszych organizmów. Toksyny, a co za tym idzie zakwaszenie organizmu, prowadzą do groźnych, chorób, przedwczesnego starzenia i skracają życie.

Ludzkie ciało jest takim mechanizmem, że z wieloma problemami może sobie poradzić samo, jednak w momencie gdy w organizmie pojawia się zbyt wiele toksyn potrzebuje wsparcia.

eko - detoks

Ale jak sobie pomóc, jak oczyścić organizm z toksycznych związków, jak prawidłowo zrobić detoks?

Zmiana sposobu odżywiania, stosowanie naturalnych suplementów i oczyszczanie czyli detoks organizmu to podstawa zdrowego życia.

Jeśli chcesz się dowiedzieć skąd się biorą toksyny w organizmie, jak rozpoznać objawy zatrucia, jakie są korzyści dla zdrowia po kuracji odtruwającej organizm, jaką kurację wybrać dla siebie i kiedy najlepiej ją przeprowadzić oraz jak oczyścić organizm z toksyn pochodzących ze smogu to ta książka jest własnie dla Ciebie. Warto ją mieć w swojej biblioteczce.

eko - detoks

A tu możesz sprawdzić gdzie kupić książkę: “EKO-detoks. Uwolnij się od toksyn i zacznij żyć!” Zbigniew T.Nowak :

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.