2020 rok

Koniec i początek roku – One Little Word na 2020 rok

Witajcie w Nowym 2020 Roku!

Dla mnie rok 2020 to taki symboliczny półmetek 🙂 chociaż tak naprawdę nikt nie wie kiedy stanie na mecie.
I chociaż dzisiejszy dzień nie jest inny niż wczorajszy, a i my również jesteśmy tacy sami jak wczoraj, to magia przełomu roku sprawia, że wierzymy, że teraz będzie inaczej, lepiej. Z entuzjazmem wchodzimy w Nowy Rok wyznaczając sobie nowe cele i składając noworoczne postanowienia.

Koniec roku to dla mnie zawsze czas wspomnień i refleksji.

Czas na przemyślenia, uświadomienie sobie wielu spraw, zastanowienie co było dobrego a co mogłam zrobić inaczej.
I chociaż nie wszystko było tak jak bym chciała to i tak wdzięczna jestem za wszystko co było mi dane doświadczyć, nauczyć się, zobaczyć.

Warto zrobić sobie listę rzeczy za które jesteśmy wdzięczni. Ja praktykuję to codziennie wieczorem w myślach, dziękując z to co mnie w danym dniu spotkało. Jednak warto je co jakiś czas zapisać a koniec roku jest dobrym momentem.

One Little Word

Nie robię noworocznych postanowień bo wiem, że w moim przypadku to nie działa 🙂 Ale w tym roku po raz pierwszy wybrałam One Little Word. Z tą ideą spotkałam się na blogu Worqshop.pl i bardzo mi się spodobała.
Takie słowo przewodnik na cały rok,przypominające do czego dążę a w sytuacjach zwątpienia pomoże mi wrócić na właściwą drogę.

Na rok 2020 wybrałam dwa ZMIANA i ODWAGA i te dwa słowa mają odniesienie do wielu obszarów nad którymi chcę w tym roku popracować. Jestem bardzo ciekawa tego co przyniesie ten rok. Ciekawa jestem czy znacie tą ideę i jakie słowa będą Wam towarzyszyć w 2020 roku.

Życzę Wam roku pełnego radości i wdzięczności, pełnego śmiałych pomysłów i odwagi do ich zrealizowania, czasu na ich realizację i czasu na złapanie oddechu i chwile relaksu.
Życzę Wam abyście 31.12.2020 r mogli powiedzieć: to był DOBRY rok !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.