programy partnerskie

Programy partnerskie z którymi współpracuję

Jeśli chcesz zarabiać na blogu, to mozesz wykorzystać programy partnerskie.  Afiliacje to jeden ze sposobów w kierunku monetyzacji działalności internetowej. O programach partnerskich pisała tutaj

Niżej lista programów partnerskich, z których korzystam osobiście. Jeśli odpowiada Ci tematyka to możesz skorzystać z podanych linków aby do nich przystąpić:

ZŁOTE MYŚLI

Wydawnictwo Złote Myśli działa od 2004 roku i jest liderem sprzedaży e-book’ów. Oferta wydawnictwa to książki dotyczące motywacji, zarabiania pieniędzy, samodoskonalenia czy nawet e-biznesu ale nie tylko. Po zarejestrowaniu do programu otrzymasz wiele materiałów promocyjnych, takich jak banery, linki promocyjne czy darmowe fragmenty ebooków w formacie PDF. Możesz z nich skorzystać przy promowanie książek i eboków
Link do rejestracji http://pp.zlotemysli.pl/new,slupecka,ZPP/

WEBEPARTNERS

Webepartners – to sieć afiliacyjna, skupiająca współpracujące ze sobą podmioty w ramach tzw. partnerstwa. Są to zarówno wydawcy, jak i reklamodawcy. Webepartners to pośrednik skupiający w jednym miejscu usługodawców wielu branż i dziedzin i ich programy partnerskie. Dzięki temu, mając tak duży wybór od literatury, poprzez modę sport czy akcesoria kuchenne każdy znajdzie coś dla siebie.
Link do rejestracji https://webep1.com/c/286/a9129aa1301d4651b779a742

EBROKER

Platforma eBrokerPartner to  program partnerski opierający się na polecaniu produktów finansowych i poza-finansowych, takich jak m.in. konta i lokaty bankowe. Program funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Swoim partnerom proponuje atrakcyjne warunki współpracy i tak już za samą rejestrację i dołączenie do programu użytkownik otrzymuje 50 zł na start.
Link do rejestracji https://ebrokerpartner.pl/polecajacy/srUgf

MONEY2MONEY

Od 15 lat działa w Polsce Money2Money. To pierwsza sieć afiliacyjna w Polsce. W swojej ofercie posiada ponad 200 produktów finansowych tj. kont bankowych, kredytów gotówkowych, pożyczek pozabankowych itd. Money2Money swoim użytkownikom udostępnia darmowe narzędzia do promocji kampanii. Są to m.in widgety, banery oraz Twój własny pasaż finansowy z całą gamą produktów.

Link do rejestracji https://panel.money2money.com.pl/register?idPartner=76175

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.